Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktuality

Exkluzivní svíčky si zamilujete: Probuďte svůj krásný byt svěží jarní vůní

Kolekci svíček Baobab, které jsou inspirovány rozmanitými vůněmi, si zamilujete. Zapojte se do soutěže a jeden z vás může tuto exkluzivní svíčku vyhrát!

Sklo svíčky je pokryto zlatým grafickým vzorem, který odráží symbol ženskosti
Současné sbírky jsou inspirovány nejen africkým dědictvím, ale také běžným životem, který žijeme.
Sklo svíčky je pokryto zlatým grafickým vzorem, který odráží symbol ženskosti.
Kolekce svíček Baobab v sobě nesou příběhy, které čekají na objevení a smyslný zážitek, který je výsledkem vybraných a vynikajících vůní a zároveň estetického designu.

Stejně jako velkolepé baobaby s výhledem na africké savany, jsou i kolekce svíček a difuzeru Baobab známé svou velkolepostí a originálním designem. Svíčky jsou výjimečné nejen svým vzhledem a rozmanitými vůněmi, ale i příběhem, který se skrývá za každou jednou z nich.

Kolekci svíček Baobab si zamilujete
Belgická značka Baobab Collection vznikla v roce 2002 v okouzlující Tanzanii, v zemi bohaté na intenzivní vůně a zářivé barvy. Kolekce Baobab jsou inspirovány vzdálenými místy a divokou přírodou.

Značka zůstala dosud věrná svým hodnotám řemeslného zpracování a znamenitosti tím, že podporuje evropské odborné znalosti a lokálních řemeslníků. Suroviny se vybírají s největší péčí. Minerální vosk pochází z Německa, sklo pochází z Polska, kůže je z Itálie a vůně jsou vytvářet a zdokonalovány ve francouzském městečku Grasse. Všechny vonné svíčky jsou navíc ručně lité do skla, které je rovněž ručně foukané řemeslným mistrem.

A právě tento jedinečný přístup dělá z každé jedné svíčky Baobab opravdový unikát.

Kolekce svíček Baobab v sobě nesou příběhy, které čekají na objevení a smyslný zážitek, který je výsledkem vybraných a vynikajících vůní a zároveň estetického designu. Současné sbírky jsou inspirovány nejen africkým dědictvím, ale také běžným životem, který žijeme. V souladu s neustále se měnícími trendy navrhuje kreativní tým každý rok dvě limitované kolekce s omezeným počtem kusů, ale za to s jedinečnou identitou. Tento rok se zaměřili hlavně na vytvoření svíčky se silným odkazem.

Kolekce Baobab podpořila prostřednictvím neziskové organizace BIG against breast cancer, výzkum rakoviny prsu exkluzivní kolekcí vonných svíček s názvem WOMAN (ŽENY). Sklo svíčky je pokryto zlatým grafickým vzorem, který odráží symbol ženskosti. Připomíná nám, jaké jsou ženy vzácné. Díky této sbírce by chtěla společnost Baobab prokázat svou lásku k ženám se slibem, že podpoří výzkum rakoviny, která postihuje mnoho žen ve světě.

Nejnovější články

PR článek

Další články autora

Reklama