Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktuality

Majetkové pojištění: Myslete také na ochranu své nemovitosti

Každý majitel nemovitosti, ať je to dům nebo byt, má tendenci svůj majetek chránit. Ať je to třeba vysokým plotem, smečkou psů nebo kvalitní pojistnou ochranou. Jak by mělo vypadat majetkové pojištění, abyste byli v bezpečí?

Chraňte si svůj majetek

Říká se, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Asi na tom bude něco pravdy. Když se začteme do zpráv z černé kroniky, uvidíme najednou, kolik požárů se v krátkém čase přihodí. Můžete se o svůj komín starat, co nejlépe dovedete, přesto je lepší mít sjednané majetkové pojištění. S ním se totiž budete cítit mnohem bezpečněji. Když vám požár, voda nebo krupobití způsobí škodu na majetku, nebudete to vy, kdo to zaplatí. Na pomoc vám přijde pojišťovna, u níž pojištění majetku máte sjednané.


Chcete mít jistotu? Najděte to nejvhodnější pojištění nemovitosti a nenechte nic náhodě!


Proč mít sjednanou pojistku

Nikdy nevíte, kdy udeří přírodní živel takovou silou, že vám vaši nemovitost poničí. Kroupy mohou rozbít okna, vichřice zase odnést střechu. A požár? Ten zachvátí klidně i celou půlku budovy. A to se přitom vesměs jedná o škody, které mohou jít do řádu tisíců. Opravit dům pak musíte co nejdříve, aby do něho nezatékalo. A když nemáte peníze našetřené bokem, mohou vám vzniknout velké starosti. Se sjednanou pojistkou na majetek takové problémy neřešíte. Pojistnou událost oznámíte pojišťovně a necháte vše na ni.

C:\Stahujeme\bydlenimagazin.eu_ergo_cz_01.jpg

Co všechno lze pojistit

Vedle samotné nemovitosti, tedy domu nebo bytu, můžete pojistit také odpovědnost za způsobené škody. Třeba když k sousedovi vyteče voda z vaší pračky nebo někoho omylem zraníte při sportování, či shodíte drahé zboží v obchodě. Sjednat pojištění majetku on-line je jednoduché a zvládnete to během krátké doby ze svého domova. Výhodou je, že nemusíte chodit osobně na pobočku a ztrácet svůj drahocenný čas, kterého stejně nikdo v současné době nemá nazbyt.

Nejnovější články

PR článek

Další články autora

Reklama