Sobota, 3 prosince, 2022
aktuality

Novinka v boji proti komárům: Zbavte se nepříjemného hmyzu, pomocí příjemné vůně

Příroda nás láká slunečními paprsky a my trávíme stále více času u vody, pod stany, či v zahradě. Chytání bronzu a lenošení v srdci přírody jsou během léta našimi nejoblíbenějšími aktivitami.

No a zvláště v letních měsících bojujeme velmi často s otravným hmyzem a zejména komáry. Na trhu existuje nespočet repelentů a produktů proti komárům, které nám značně usnadní život. Ale co tak se zbavit nepříjemného hmyzu pomocí příjemné vůně?

baobab Elements
Spojení krás přírody s jedinečnou vůní v dekoračních svíčkách z kolekce Baobab Elements, které vám nejenže pomohou v boji s nepříjemnými komáry, ale zároveň budou zajímavou dekorací na vaší terase či v zahradě. Kvůli kolekci Elements oslovila společnost Baobab portugalských odborníků na keramiku, aby vytvořily obaly na svíčky, které odolají vnějšímu prostrediuso silnějším knotem a s keramikou speciální odolnou vůči různým teplotám.

Tak vznikla kolekce vnějších svíček, která navíc svojí repelentní vůní odpuzuje nežádoucí hmyz. Vzory keramických obalů jsou inspirovány přírodními úkazy jako je jezero Natron v Tanzanii, jezero Magadi v Keni nebo ledovec Fjallsjokull na Islandu.

esenciální oleje
Dalším účinným prostředkem v boji proti komárům jsou esenciální oleje, různé náplně do aroma difuzérů a katalytických lamp, bytové spreje či speciální kapsle s vůní citronella, která je přirozeným, přírodním repelentem. Vonná kombinace je také doplněna o svěží tóny verbeny, pomeranče a eukalyptu, tedy zaručuje nejen šťavnaté provonění, ale také silné a efektivní působení proti komárům a drobnému hmyzu. Tato vůně je ideální na letní měsíce, vhodná pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru při posezení na terase či v zahradě. Velmi efektivní jsou i vonné outdoorové tyčinky, které jsou určeny výhradně pro venkovní použití, ideální na terasy, balkony či zahrady. Jsou vyrobeny z přírodních surovin a díky svému složení odpuzují nejen komáři, ale i jiný nežádoucí hmyz.

A vy si tak můžete velmi jednoduše a v klidu užívat teplé, letní večery bez otravného bzučení.

Nejnovější články

PR článek

Další články autora

Reklama