Úterý, 31 ledna, 2023
aktuality

5 nápadů jak si zorganizovat kosmetiku v koupelně: Vyčarujte si malé osobní království

I vy máte své oblíbené kosmetické věcičky jen tak dané v poličkách a často ztrácíte přehled o tom, co vám chybí, případně nemůžete něco najít? Máme pro vás skvělé řešení. I nepořádek totiž může vypadat uspořádaně. Podívejte se spolu s námi, jak si stylově uklidíte své koupelnové „must have“ kousky!

průhledné poličky
Věcička k nezaplacení – tak toto je absolutní nutnost ve vaší koupelně. Takové organizéry vypadají skvěle, navíc v nich dokážete uspořádat věci nejen podle typů, ale odstínů. A navíc vše budete mít na očích!

Nádobky různých velikostí
Výborné jsou na štětce, tužky na oči, ústa, hřebeny, zubní kartáčky, zda krémy v tubách. Čisté, přehledné, jednoduché a stylové. Pokud zvolíte různé velikosti a barvy nádob, vykouzlíte i pěkný kontrast.

Malé, otevřené odkládací prostory
Skleněné, minimalistické poličky mají řadu výhod. Vejdou se i do malého prostoru, dokážete na ně poskládat všechny drobnosti a jsou výborným místem pro parfémy. S nimi budete mít určitě přehled o tom, co se kde nachází.

stylové podnosy
Ano, i obyčejný podnos z kuchyně víte využít v koupelně. Poklademe si na něj všechny voňavé věcičky a vytvořte si tak mini voňavý koutek. Pokud na podnos položíte kytici květin, či svíčku, budete si připadat jako v malém osobním království.

Zásuvkové tajemství
Organizéry do zásuvky mají řadu výhod. Budete mít přehled o všechno a navíc nemusí být vždy dokonale upratené. Vždyť je přece schováte. Je jen na vás, zda zvolíte průhledné, dřevěné, plastové nebo kovové. Jedno je jisté, máte s nimi o pořádek na počkání postaráno vždy.

Nejnovější články

PR článek

Další články autora

Reklama