Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktuality

Živé květiny jako součást dekorace: V těchto interiérech se budete cítit velmi příjemně

Síla živých rostlin a květin dokáže udělat s interiérem opravdové zázraky. Důkazem toho je i náš výběr inspirativních dekoraci, v nichž dominovaly zejména jarní barevné květiny.

Při zařizování vašeho příbytku byste měli vždy myslet nato, jak se v něm budete cítit vy, vaše rodina a vaši hosté. Jarní trendy jsou plné skvělých inspiraci s použitím pastelových barev či přírodních materiálů, ale mezi největší jarní trend považujeme i tak sílu květů. Není žádnou novinkou, že právě květy jsou ideálním dekoračním kouskem v různých interiérech a vašemu bytu dodají nezaměnitelný šmrnc.

barevné akcenty
Výrazná kombinace barev je v tomto případě opravdu jedinečná a velmi inspirativní. Zařízení interiéru v spojitosti s krásnou kyticí květin na stole vytváří dojem překrásného prostoru a velmi příjemně působícího bytu. V této obýváku bychom si uměli představit skvělý brunch s přáteli.

Malé věci dělají velké divy
Důkaz, že i malý květináč s živými květinami dokáže rozjasnit velký prostor a dodat celému bytu tu správnou atmosféru. Vsaďte na fialové či růžové odstíny, které jsou velmi výrazné a zaručeně přilákají pozornost okolí. Vaše návštěva se u vás bude cítit opravdu komfortně.

síla žluté
Nejen dekorační nábytek, ale i živé květiny v tomto odstínu působí velmi vesele a pozitivně. Barva slunce je ideální volbou do otevřených prostorů či dětských pokojů a květiny v tomto odstínu jsou opravdu velmi působivé. Inspirujte se tímto designem!

Okázalá váza květin
Zatímco v jedné místnosti můžete vsadit na minimalistickou kytici květin, v druhé se vyhrajte s fantazií a vsaďte na okázalou vázu plnou živých rostlin, květin a dekorací. Jarní atmosféra se najednou bude rozeznívá po celém vašem bytě a vaše dobrá nálada zaručeně stoupne.

Nejnovější články

PR článek

Další články autora

Reklama