Čtvrtek, 1 prosince, 2022
aktuality

Malý doplněk, který dokáže s interiérem udělat velké změny: Tyto trendy taburetky doladí každý interiér

V současnosti se dá opravdu vybrat z velkého množství zboží, které už lahodí oku i toho nejnáročnějšího diváka. Bytový design se posunul o kategorii výše, protože propojuje všechno trendové a s neodmyslitelnou praktičností.

Chybí vaše obýváku či ložnici ještě něco? Cítíte, že není tak útulná, jak by mohla být? Tehdy přichází řada na stylové taburetky, které rozproudí atmosféru celého interiéru. Můžete vsadit na tradičnější materiály, ale moderní jsou momentálně i malé designové kousky. Podívejte se na výběr toho nejlepšího spolu s námi.

Prošívané pro jemné duše
Trend prošívání a aplikování knoflíků se opět vrací. Nejenže takovýmto způsobem docílíte něžný efekt, váš interiér pozvednete ik určitému luxusu. Výběr barev a materiálů prošívaných taburetek je opravdu pestrý. Můžete natrefit na velmi populární samet, ale i na opracovanou kůži. Výběr je už jen na vás.

Jak velký polštář
Je základním poznávacím znamením vašeho obývacího pokoje právě pohodlnost? Tehdy byste si neměli nechat ujít trend taburetek ve tvaru obrovského polštáře. V takovém případě neslouží už pouze na odkládání nohou. Mohou být příjemným místem, na které se po dlouhém dni svalíte a vychutnáte si sladké nicnedělání. Jejich materiál by však měl být odolný, aby se přímým kontaktem s podlahou rychle neopotřebuje.

Pletené a přece trendy
Mnoha mohou připomínat svetry či přikrývky, které pletené ještě jejich babička. Návrat ke kořenům se každoročně vrací iv akcentech bytových doplňků. Tentorkát jsou jím rozhodně pletené taburetky. Vždyť co už jen může být hezčí než pohodlně si vyložit nohy na kousek, který vám připomíná krásné chvíle z dětství.

Kus lesa pod vašima nohama
O návratu k tradicím by se dalo hovořit i v tomto případě. Vraceli bychom se však ještě dále než do dob našeho dětství. Ve své klidové zóně můžete mít totiž i kousek přírody. Nehotové, autentické přírody, která vám vykouzlí úsměv na tváři, kdykoliv na ni něco položíte ať už když se na ni podíváte.

Nejnovější články

PR článek

Další články autora

Reklama